Hotel pracowniczy

 
 

Z powodu ograniczeń związanych z organizacją imprez, nasi pracownicy nie wykorzystują pokoi w naszym hotelu pracowniczym. Serdecznie zapraszamy firmy zewnętrzne do wynajmu pokoi pracowniczych w naszym obiekcie. Jesteśmy obiektem całorocznym, ogrzewanym. Działalność hotelarską prowadzimy od 20lat. Posiadamy 13 pokoi wyposażonych w łazienkę, TV oraz wi-fi.

 

Specjalne warunki oferty

Nocleg w pokojach 2, 3-osobowych przy pobycie dłuższym niż tydzień od 45zł/os/dobę.
Obiady, obiadokolacje (zupa i drugie danie) 22zł/os
Kolacja ciepła 17zł/os
 

Informacje praktyczne

- W Zajeździe znajduje się restauracja, w której nasi Goście korzystają z obiadów i obiadokolacji. Restauracja spełnia wszelkie aktualne wytyczne.
- Na holu hotelowym znajduje się kącik kuchenny z lodówką i kuchenką mikrofalową przeznaczony dla Gości, którzy chcą przygotowywać posiłki we własnym zakresie.
- Teren jest ogrodzony i zamykany na noc.
- Dysponujemy dużym parkingiem z dwoma bramami, na którym mogą stawać samochody ciężarowe i osobowe.
- Wokół obiektu jest duży piękny ogród, który zapewnia spokojny odpoczynek oraz izolację od osób z zewnątrz, pomimo bliskości traktów komunikacyjnych.

Przykładowy pokój w hotelu pracowniczym
Przykładowy pokój w hotelu pracowniczym
Przykładowy pokój w hotelu pracowniczym
Przykładowy pokój w hotelu pracowniczym
 

Wysokie standardy bezpieczeństwa

W naszym obiekcie wdrożyliśmy szereg działań, które mają zapobiec zachorowaniom wśród naszych Gości. Są one następujące:

- w obiekcie pracują wyłącznie nasi pracownicy, którzy są zdrowi i nie mieli kontaktu z osobami zarażonymi, pracownicy używają środków ochrony osobistej takich jak maseczki oraz rękawiczki jednorazowe oraz myją i dezynfekują regularnie dłonie;
- nasi Goście wchodzą do recepcji pojedynczo, w miejscach dla palaczy należy przebywać pojedynczo
- po lewej stronie od wejścia znajduje się dozownik z płynem dezynfekującym, którym należy zdezynfekować ręce
- klucze do pokoi są dezynfekowane,klamki, włączniki, powierzchnie wspólne, typu barierki są dezynfekowane kilka razy dziennie a pokoje ozonowane po wymeldowaniu Gości;
- zachowujemy zalecane odległości od naszych Gości (2m)
- wszyscy Goście proszeni są o przebywanie w swoich pokojach, żeby zapobiec zbędnym kontaktom na holach hotelowych, lub w naszym ogrodzie, w którym mają możliwość zachowania dystansu społecznego;
- łazienki są dezynfekowane środkami na bazie chloru, tekstylia i bielizna pościelowa czyszczone są w wysokiej temperaturze-60st C
- Obowiązuje bezwzględny zakaz przebywania w obiekcie osób tam nie zakwaterowanych.
- nasza restauracja serwuje dania z karty z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i dezynfekcji.
- Gość z objawami, takimi jak: duszności, kaszel, gorączka nie zostanie zameldowany w obiekcie.
- w przypadku samodzielnego stwierdzenia przez Gościa, w trakcie pobytu, objawów, takich jak duszności, kaszel, gorączka Gość jest proszony o przekazanie Informacji o swoim stanie stosownym służbom pod numerami tel:999,112 oraz zarządzającemu obiektem pod nr:502207097 oraz pozostanie w pokoju, w którym przebywa wraz z osobami, które z nim przebywają w oczekiwaniu na decyzję co do dalszego postępowania.

Dokładamy wszelkich starań aby pobyt w naszym obiekcie był bezpieczny. Prosimy również o przestrzeganie zaleceń dezynfekcji, zachowania dystansu społecznego (2m), noszenia maseczek w pomieszczeniach ogólnodostępnych oraz zalecanej higieny rąk.

 

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA [PDF]

 

Obiekt Bezpieczny Higienicznie
Hygienic Safe Venue
 

Jak rezerwować?

Aby zarezerwować noclegi lub uzyskać dodatkowe informacje wystarczy do nas zadzwonić – 24 277 55 98, kom. 502 207 097 – lub napisać na adres halinka@hotelik.com.pl. Zapraszamy!