Ważna chwila dla całej Rodziny

Chrzciny

Zorganizuj przyjęcie z okazji chrzcin w przepięknie zlokalizowanym Zajeździe Nad Wisłą. Nasz personel zrobi wszystko, aby rodzinne spotkanie było udane w każdym, najdrobniejszym szczególe.

Najważniejsze informacje

Oferujemy przestronną, słoneczną salę bankietową. Sala jest w pełni klimatyzowana, posiada osobne wyjście do ogrodu i na parking.
Dlaczego nasi goście tak chwalą wesela organizowane w Zajeździe Nad Wisłą?
Posiadamy duży, piękny ogród z dwoma stawami, urokliwym mostkiem i łódką. To idealne miejsce na pierwszą sesję zdjęciową Młodej Pary. Na terenie hotelu znajduje się mnóstwo atrakcji dla dzieci – w tym plac zabaw i trampolina. Goście bardzo cenią sobie liczne ścieżki, fotele i huśtawki w ogrodzie.
Menu komponowane jest indywidualnie. Staramy się wspierać naszych gości doświadczeniem, jednocześnie wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania – tak, aby przyjęcie z okazji chrzcin było wspominane jako udane i przemyślane w każdym szczególe.
Aby zapytać o salę i ofertę na przyjęcie z okazji chrzcin wystarczy do nas zadzwonić – 24 277 55 98, kom. 502 207 097 – lub napisać na adres biuro@hotelik.com.pl. Zapraszamy!
zdjęcie zastępuje 1000 słów...
Tak może wyglądać Twoja uroczystość
Tak może wyglądać Twoja uroczystość foto 1
Tak może wyglądać Twoja uroczystość foto 2
Tak może wyglądać Twoja uroczystość foto 3

Chcesz otrzymać szczegółową ofertę? Skontaktuj się już dziś.