Pobyt we dwoje

 
 

Zaproś bliską osobę do Zajazdu Nad Wisłą. Ciesz się bliskością Wisły i Płocka. Wypocznij we wspaniałym ogrodzie.

 

Gwarantujemy łatwy dojazd (obiekt znajduje się przy trasie krajowej) i darmowy, ogrodzony parking. Nasz ogród to idealne miejsce dla dwojga – spokój, kaskada wodna, dwa stawy, łódka, urokliwy mostek, liczne ławki i huśtawki – to tylko wybrane atrakcje tego miejsca. Zajazd zlokalizowany jest tuż pod Płockiem, gdzie korzystać można z plaży, stawu, wspaniałej starówki.

 

 

Pokoje

W Zajeździe znajdują się wygodne pokoje z TV, bezpłatnym internetem, łazienkami z prysznicem. Wybrane pokoje posiadają taras z pięknym widokiem na Wisłę.

 

“Lokalizacja, obsługa, atmosfera. Same pozytywne strony. Po prostu rewelacja. Noc przebiegła spokojnie, przydzielony pokój był zadbany, nie sposób do czegokolwiek się przyczepić – Waldek, opinia na TripAdvisor”​

 

“Bardzo fajny hotel. Zatrzymałam się tam z mężem i to była dobra decyzja. Pokój okazał się bardzo wygodny i dobrze wyposażony. Nie było problemów z znalezieniem lokalizacji. To bardzo atrakcyjne miejsce. Polecam wszystkim – Ula, opinia na TripAdvisor”

Wysokie standardy bezpieczeństwa

W naszym obiekcie wdrożyliśmy szereg działań, które mają zapobiec zachorowaniom wśród naszych Gości:

 

- w obiekcie pracują wyłącznie nasi pracownicy, którzy są zdrowi i nie mieli kontaktu z osobami zarażonymi, lub osobami w kwarantannie
- pracownicy używają środków ochrony osobistej takich jak maseczki oraz rękawiczki jednorazowe
- nasi Goście wchodzą do recepcji pojedynczo
- po lewej stronie od wejścia znajduje się dozownik z płynem dezynfekującym, którym należy zdezynfekować ręce
- klucze do pokoi są dezynfekowane
- klamki, włączniki, powierzchnie wspólne, typu barierki są dezynfekowane codziennie
- zachowujemy zalecane odległości od naszych Gości
- wszyscy Goście proszeni są o przebywanie w swoich pokojach, żeby zapobiec zbędnym kontaktom na holach hotelowych
- łazienki są dezynfekowane środkami na bazie chloru, tekstylia i bielizna pościelowa czyszczone są w wysokiej temperaturze-90stC

 

Dokładamy wszelkich starań aby pobyt w naszym obiekcie był bezpieczny. Prosimy również o przestrzeganie zaleceń dezynfekcji, zachowania stosownych odległości, noszenia maseczek w pomieszczeniach ogólnodostępnych oraz zalecanej higieny rąk przez naszych Gości. Tylko wspólne działania pomogą zapobiec zachorowaniom.

 

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA [PDF]

 

 

Jak rezerwować?

Aby zarezerwować nocleg lub uzyskać informacje wystarczy do nas zadzwonić – 24 277 55 98, kom. 502 207 097 – lub napisać na adres halinka@hotelik.com.pl. Zapraszamy!