Pobyt we dwoje

 
 

Zaproś bliską osobę do Zajazdu Nad Wisłą. Ciesz się bliskością Wisły i Płocka. Wypocznij we wspaniałym ogrodzie.

 

Gwarantujemy łatwy dojazd (obiekt znajduje się przy trasie krajowej) i darmowy, ogrodzony parking. Nasz ogród to idealne miejsce dla dwojga – spokój, kaskada wodna, dwa stawy, łódka, urokliwy mostek, liczne ławki i huśtawki – to tylko wybrane atrakcje tego miejsca. Zajazd zlokalizowany jest tuż pod Płockiem, gdzie korzystać można z plaży, stawu, wspaniałej starówki.

 

 

Pokoje

W Zajeździe znajdują się wygodne pokoje z TV, bezpłatnym internetem, łazienkami z prysznicem. Wybrane pokoje posiadają taras z pięknym widokiem na Wisłę.

 

“Lokalizacja, obsługa, atmosfera. Same pozytywne strony. Po prostu rewelacja. Noc przebiegła spokojnie, przydzielony pokój był zadbany, nie sposób do czegokolwiek się przyczepić – Waldek, opinia na TripAdvisor”​

 

“Bardzo fajny hotel. Zatrzymałam się tam z mężem i to była dobra decyzja. Pokój okazał się bardzo wygodny i dobrze wyposażony. Nie było problemów z znalezieniem lokalizacji. To bardzo atrakcyjne miejsce. Polecam wszystkim – Ula, opinia na TripAdvisor”

 

Jak rezerwować?

Aby zarezerwować nocleg lub uzyskać informacje wystarczy do nas zadzwonić – 24 277 55 98, kom. 502 207 097 – lub napisać na adres halinka@hotelik.com.pl. Zapraszamy!