Chwila wytchnienia tylko dla Was

Pobyt we dwoje

Zaproś bliską osobę do Zajazdu Nad Wisłą. Ciesz się bliskością Wisły i Płocka. Wypocznij we wspaniałym ogrodzie. Gwarantujemy łatwy dojazd (obiekt znajduje się przy trasie krajowej) i darmowy, ogrodzony parking. Nasz ogród to idealne miejsce dla dwojga – spokój, kaskada wodna, dwa stawy, łódka, urokliwy mostek, liczne ławki i huśtawki – to tylko wybrane atrakcje tego miejsca. Zajazd zlokalizowany jest tuż pod Płockiem, gdzie korzystać można z plaży, stawu, wspaniałej starówki.

Najważniejsze informacje

W Zajeździe znajdują się wygodne pokoje z TV, bezpłatnym internetem, łazienkami z prysznicem. Wybrane pokoje posiadają taras z pięknym widokiem na Wisłę.

“Lokalizacja, obsługa, atmosfera. Same pozytywne strony. Po prostu rewelacja. Noc przebiegła spokojnie, przydzielony pokój był zadbany, nie sposób do czegokolwiek się przyczepić – Waldek, opinia na TripAdvisor”​

“Bardzo fajny hotel. Zatrzymałam się tam z mężem i to była dobra decyzja. Pokój okazał się bardzo wygodny i dobrze wyposażony. Nie było problemów z znalezieniem lokalizacji. To bardzo atrakcyjne miejsce. Polecam wszystkim – Ula, opinia na TripAdvisor”​
Dwa małe stawy, mostek, łódka, kaskada wodna, huśtawki i ławki, miejsce na ognisko lub grilla – to tylko niektóre z atrakcji ogrodu, o który staramy się nieustannie dbać. “Lokalizacja, obsługa, atmosfera. Same pozytywne strony. Po prostu rewelacja. Noc przebiegła spokojnie, przydzielony pokój był zadbany, nie sposób do czegokolwiek się przyczepić – Waldek, opinia na TripAdvisor”
Usytuowanie naszego obiektu czyni z niego idealną bazę wypadową na wszelkiego rodzaju wycieczki. Czy to rowerowe, piesze, czy dłuższe samochodowe.
Zapraszamy również do naszej restauracji, w której oferujemy pyszne dania kuchni polskiej. Zestaw obiadowy już od 25 PLN.

Restauracja jest czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach: 14-20. Piątek, sobota, niedziela, dni świąteczne: nieczynna. Śniadania podajemy w godzinach: pon-pt: 7.15-10, sob, ndz: 8-10 po wcześniejszym uzgodnieniu.
Rezerwacji pokoi można dokonywać telefonicznie lub mailowo (24 277 55 98, biuro@hotelik.com.pl).
zdjęcie jest warte 1000 słów...
Nasz obiekt i okolica