Zajrzyj na chwilę

Oferta dla turystów

Zajazd Nad Wisłą to również idealna baza wypadowa na wycieczki rowerowe. Sprzęt można wypożyczyć na miejscu. Dodatkowo, obok naszego obiektu przebiega ultra trasa rowerowa mająca start w Katowicach, a kończąca się na Półwyspie Helskim. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj: https://www.centrumrowerowe.pl/trasy-rowerowe/trasa-rowerowa-ultra-katowice-hel/ Serdecznie zapraszamy.

Najważniejsze informacje

Wypożyczalnia rowerów czynna od 01 maja do 30 września w godzinach: pn-czw:10-16; pt-ndz:9-18. Koszt: wypożyczenie roweru na cały dzień: 50zł. Kaucja za rower: 100zł.
Potrzebne dokumenty: dowód osobisty.
Turystów zapraszamy do odwiedzenia pięknego Pojezierza Gostynińskiego gdzie można odpocząć nad jeziorami, spacerować po lasach, lub zwiedzać okolice rowerem. Zajazd Nad Wisłą znajduje się 50m od największej polskiej rzeki Wisły a nasz teren przylega bezpośrednio do wału wiślanego. Nasi Goście mogą wyjść na wał bezpośrednio z terenu Zajazdu oraz skorzystać z wypożyczalni rowerów oraz kijów do nordic walking (Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja sprzętu).
Zajazd Nad Wisłą położony jest blisko zabytkowego Płocka, w którym możecie Państwo odwiedzić Muzeum Mazowieckie z unikatowymi zbiorami secesji, Bazylikę Katedralną, płockie zoo lub Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Informacje na temat tych zabytków oraz pozostałych atrakcji Płocka znajdziecie Państwo na stronie PLOT:http://www.turystykaplock.eu/
Informacja Turystyczna w Płocku:
Telefon/Fax: (+48) 24 367 19 44
E-mail: biuro@turystykaplock.eu

Sezon letni (1 maja - 30 września)
czynne od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do godziny 17:00, a w soboty i niedziele od godziny 10:00 do godziny 14:00
Sezon zimowy (1 października - 30 kwietnia)
czynne od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do godziny 16:00
Obok naszego obiektu przebiega ultra trasa rowerowa mająca start w Katowicach, a kończąca się na Półwyspie Helskim. 705km może stanowić nie lada wyzwanie. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj: https://www.centrumrowerowe.pl/trasy-rowerowe/trasa-rowerowa-ultra-katowice-hel/ . Nasz obiekt to idealne miejsce na postój, posiłek lub nocleg i ruszenie w dalszą trasę.