Zajrzyj na chwilę

Oferta dla turystów

Zajazd Nad Wisłą to również idealna baza wypadowa na wycieczki rowerowe. Sprzęt można wypożyczyć na miejscu. Serdecznie zapraszamy.

Najważniejsze informacje

Wypożyczalnia rowerów czynna od maja do października w godzinach: pn-czw:10-16; pt-ndz:9-18. Koszt: wypożyczenie roweru na cały dzień: 50zł, wypożyczenie roweru na godzinę: 10zł/godzinę. Kaucja za rower: 100zł.
Potrzebne dokumenty: dowód osobisty.
Pełny regulamin wypożyczalni dostępny jest tutaj.
Turystów zapraszamy do odwiedzenia pięknego Pojezierza Gostynińskiego gdzie można odpocząć nad jeziorami, spacerować po lasach, lub zwiedzać okolice rowerem. Zajazd Nad Wisłą znajduje się 50m od największej polskiej rzeki Wisły a nasz teren przylega bezpośrednio do wału wiślanego. Nasi Goście mogą wyjść na wał bezpośrednio z terenu Zajazdu oraz skorzystać z wypożyczalni rowerów oraz kijów do nordic walking (Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja sprzętu).
Zajazd Nad Wisłą położony jest blisko zabytkowego Płocka, w którym możecie Państwo odwiedzić Muzeum Mazowieckie z unikatowymi zbiorami secesji, Bazylikę Katedralną, płockie zoo lub Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Informacje na temat tych zabytków oraz pozostałych atrakcji Płocka znajdziecie Państwo na stronie PLOT:http://www.turystykaplock.eu/
Informacja Turystyczna w Płocku:
Telefon/Fax: (+48) 24 367 19 44
E-mail: biuro@turystykaplock.eu

Sezon letni (1 maja - 30 września)
czynne od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do godziny 17:00, a w soboty i niedziele od godziny 10:00 do godziny 14:00
Sezon zimowy (1 października - 30 kwietnia)
czynne od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do godziny 16:00