Pobyty Biznesowe

 
 

Zajazd nad Wisłą to doskonałe miejsce na pobyt biznesowy lub służbowy. Oferujemy nie tylko świetne warunki do pracy, ale również do wypoczynku.

 

Gwarantujemy łatwy dojazd (obiekt znajduje się przy trasie krajowej) i darmowy, ogrodzony parking. Po długiej podróży lub dniu pełnym pracy warto odpocząć – nasz ogród jest do tego idealnym miejscem. Nasi goście biznesowi chwalą mnóstwo zieleni, staw, kaskadę wodną, liczne ścieżki i ławki. Lokalizacja ogrodu zapewnia ciszę i spokój.

 

 

Pokoje z darmowym Wi-Fi

W Zajeździe znajdują się wygodne pokoje z TV, bezpłatnym internetem, łazienkami z prysznicem. Wybrane pokoje posiadają taras z pięknym widokiem na Wisłę.

 

“Lokalizacja, obsługa, atmosfera. Same pozytywne strony. Po prostu rewelacja. Noc przebiegła spokojnie, przydzielony pokój był zadbany, nie sposób do czegokolwiek się przyczepić – Waldek, opinia na TripAdvisor”​

 

Doskonała kuchnia

Zapraszamy do naszej restauracji, w której oferujemy pyszne dania kuchni polskiej. Zestaw obiadowy już od 22 PLN. 

Restauracja jest czynna w okresie 01.09 - 30.04: pn-pt: 15-21, sob, ndz, święta: nieczynna, a w okresie 01.05 - 31.08: pn-pt: 15-21, sob, ndz: 12-18, święta: nieczynna.

 

Wysokie standardy bezpieczeństwa

W naszym obiekcie wdrożyliśmy szereg działań, które mają zapobiec zachorowaniom wśród naszych Gości:

 

- w obiekcie pracują wyłącznie nasi pracownicy, którzy są zdrowi i nie mieli kontaktu z osobami zarażonymi, lub osobami w kwarantannie
- pracownicy używają środków ochrony osobistej takich jak maseczki oraz rękawiczki jednorazowe
- nasi Goście wchodzą do recepcji pojedynczo
- po lewej stronie od wejścia znajduje się dozownik z płynem dezynfekującym, którym należy zdezynfekować ręce
- klucze do pokoi są dezynfekowane
- klamki, włączniki, powierzchnie wspólne, typu barierki są dezynfekowane codziennie
- zachowujemy zalecane odległości od naszych Gości
- wszyscy Goście proszeni są o przebywanie w swoich pokojach, żeby zapobiec zbędnym kontaktom na holach hotelowych
- łazienki są dezynfekowane środkami na bazie chloru, tekstylia i bielizna pościelowa czyszczone są w wysokiej temperaturze-90stC

 

Dokładamy wszelkich starań aby pobyt w naszym obiekcie był bezpieczny. Prosimy również o przestrzeganie zaleceń dezynfekcji, zachowania stosownych odległości, noszenia maseczek w pomieszczeniach ogólnodostępnych oraz zalecanej higieny rąk przez naszych Gości. Tylko wspólne działania pomogą zapobiec zachorowaniom.

 

 

Jak rezerwować?

Aby zarezerwować nocleg lub uzyskać informacje wystarczy do nas zadzwonić – 24 277 55 98, kom. 502 207 097 – lub napisać na adres halinka@hotelik.com.pl. Zapraszamy!

 

“Bardzo fajny hotel. Zatrzymałam się tam z mężem i to była dobra decyzja. Pokój okazał się bardzo wygodny i dobrze wyposażony. Nie było problemów z znalezieniem lokalizacji. To bardzo atrakcyjne miejsce. Polecam wszystkim – Ula, opinia na TripAdvisor”