Pobyty Biznesowe

 
 

Zajazd nad Wisłą to doskonałe miejsce na pobyt biznesowy lub służbowy. Oferujemy nie tylko świetne warunki do pracy, ale również do wypoczynku.

 

Gwarantujemy łatwy dojazd (obiekt znajduje się przy trasie krajowej) i darmowy, ogrodzony parking. Po długiej podróży lub dniu pełnym pracy warto odpocząć – nasz ogród jest do tego idealnym miejscem. Nasi goście biznesowi chwalą mnóstwo zieleni, staw, kaskadę wodną, liczne ścieżki i ławki. Lokalizacja ogrodu zapewnia ciszę i spokój.

 

 

Pokoje z darmowym Wi-Fi

W Zajeździe znajdują się wygodne pokoje z TV, bezpłatnym internetem, łazienkami z prysznicem. Wybrane pokoje posiadają taras z pięknym widokiem na Wisłę.

 

“Lokalizacja, obsługa, atmosfera. Same pozytywne strony. Po prostu rewelacja. Noc przebiegła spokojnie, przydzielony pokój był zadbany, nie sposób do czegokolwiek się przyczepić – Waldek, opinia na TripAdvisor”​

 

Doskonała kuchnia

Zapraszamy do naszej restauracji, w której oferujemy pyszne dania kuchni polskiej. Zestaw obiadowy już od 25 PLN. 

Restauracja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 14 do 20. W soboty, niedziele i święta nieczynna. Śniadania podajemy w godzinach: pon-pt: 7.15-10, sob, ndz:8-10 po wcześniejszym uzgodnieniu.

 

 

Wysokie standardy bezpieczeństwa

W naszym obiekcie wdrożyliśmy szereg działań, które mają zapobiec zachorowaniom wśród naszych Gości. Są one następujące:

 

-w obiekcie pracują wyłącznie nasi pracownicy, którzy są zdrowi i nie mieli kontaktu z osobami zarażonymi, pracownicy używają środków ochrony osobistej takich jak maseczki oraz rękawiczki jednorazowe oraz myją i dezynfekują regularnie dłonie;
- nasi Goście wchodzą do recepcji pojedynczo, w miejscach dla palaczy należy przebywać pojedynczo
- po lewej stronie od wejścia znajduje się dozownik z płynem dezynfekującym, którym należy zdezynfekować ręce
- klucze do pokoi są dezynfekowane,klamki, włączniki, powierzchnie wspólne, typu barierki są dezynfekowane kilka razy dziennie a pokoje ozonowane po wymeldowaniu Gości;
- zachowujemy zalecane odległości od naszych Gości (2m)
- wszyscy Goście proszeni są o przebywanie w swoich pokojach, żeby zapobiec zbędnym kontaktom na holach hotelowych, lub w naszym ogrodzie, w którym mają możliwość zachowania dystansu społecznego;
- łazienki są dezynfekowane środkami na bazie chloru, tekstylia i bielizna pościelowa czyszczone są w wysokiej temperaturze-60st C
- Obowiązuje bezwzględny zakaz przebywania w obiekcie osób tam nie zakwaterowanych.
- nasza restauracja serwuje dania z karty z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i dezynfekcji.
- Gość z objawami, takimi jak: duszności, kaszel, gorączka nie zostanie zameldowany w obiekcie.
- w przypadku samodzielnego stwierdzenia przez Gościa, w trakcie pobytu, objawów, takich jak duszności, kaszel, gorączka Gość jest proszony o przekazanie Informacji o swoim stanie stosownym służbom pod numerami tel:999,112 oraz zarządzającemu obiektem pod nr:502207097 oraz pozostanie w pokoju, w którym przebywa wraz z osobami, które z nim przebywają w oczekiwaniu na decyzję co do dalszego postępowania.

 

Dokładamy wszelkich starań aby pobyt w naszym obiekcie był bezpieczny. Prosimy również o przestrzeganie zaleceń dezynfekcji, zachowania dystansu społecznego (2m), noszenia maseczek w pomieszczeniach ogólnodostępnych oraz zalecanej higieny rąk.

 

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA [PDF]

 

Obiekt Bezpieczny Higienicznie
Hygienic Safe Venue
 

Jak rezerwować?

Aby zarezerwować nocleg lub uzyskać informacje wystarczy do nas zadzwonić – 24 277 55 98, kom. 502 207 097 – lub napisać na adres halinka@hotelik.com.pl. Zapraszamy!

 

“Bardzo fajny hotel. Zatrzymałam się tam z mężem i to była dobra decyzja. Pokój okazał się bardzo wygodny i dobrze wyposażony. Nie było problemów z znalezieniem lokalizacji. To bardzo atrakcyjne miejsce. Polecam wszystkim – Ula, opinia na TripAdvisor”