Idealne miejsce dla Waszych Pociech

Pobyt z dziećmi

Szukasz pomysłów na wyjazd z dziećmi? Skontaktuj się z nami – pomożemy zaplanować optymalny pobyt w rodzinnym gronie.
W Zajeździe nie brakuje atrakcji właśnie dla nich

Najważniejsze informacje

Tuż pod Płockiem, nad samą Wisłą – nasza lokalizacja to jeden z naszych największych atutów. Wybierając nocleg w Zajeździe zagwarantujesz sobie bliskość zarówno przepięknych terenów spacerowych i rowerowych, ale również Płocka – miasta ze wspaniałą starówką, plażą i Zoo.
Dwa małe stawy, mostek, łódka, kaskada wodna, huśtawki i ławki, miejsce na ognisko lub grilla – to tylko niektóre z atrakcji ogrodu, o który staramy się nieustannie dbać. “Lokalizacja, obsługa, atmosfera. Same pozytywne strony. Po prostu rewelacja. Noc przebiegła spokojnie, przydzielony pokój był zadbany, nie sposób do czegokolwiek się przyczepić – Waldek, opinia na TripAdvisor”
Wiemy, że podczas pobytu z dziećmi niezwykle istotne jest zagwarantowanie im nieustannej rozrywki i zabawy. Dlatego wybudowaliśmy mały plac zabaw oraz postawiliśmy trampolinę w ogrodzie. Do tego oferujemy maluchom zabawki oraz projekcje filmów animowanych. Nasz plac zabaw jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.” Operacja pn. „Organizacja placu zabaw dla dzieci w Jordanowie” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – mały projekt Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Zapraszamy również do naszej restauracji, w której oferujemy pyszne dania kuchni polskiej. Zestaw obiadowy już od 25 PLN.

Restauracja jest czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach: 14-20. Piątek, sobota, niedziela, dni świąteczne: nieczynna. Śniadania podajemy w godzinach: pon-pt: 7.15-10, sob, ndz: 8-10 po wcześniejszym uzgodnieniu.
W Zajeździe znajdują się wygodne pokoje z TV, bezpłatnym internetem, łazienkami z prysznicem. Wybrane pokoje posiadają taras z pięknym widokiem na Wisłę.
Rezerwacji pokoi można dokonywać telefonicznie lub mailowo (24 277 55 98, biuro@hotelik.com.pl).
zdjęcie jest warte 1000 słów...
Nasz obiekt i okolica