Pobyt z Dziećmi

 
 

Szukasz pomysłów na wyjazd z dziećmi? Skontaktuj się z nami – pomożemy zaplanować optymalny pobyt w rodzinnym gronie. W Zajeździe nie brakuje atrakcji właśnie dla nich

 

Po pierwsze – lokalizacja

Tuż pod Płockiem, nad samą Wisłą – nasza lokalizacja to jeden z naszych największych atutów. Wybierając nocleg w Zajeździe zagwarantujesz sobie bliskość zarówno przepięknych terenów spacerowych i rowerowych, ale również Płocka – miasta ze wspaniałą starówką, plażą i Zoo.

 

Po drugie – ogród

Dwa małe stawy, mostek, łódka, kaskada wodna, huśtawki i ławki, miejsce na ognisko lub grilla – to tylko niektóre z atrakcji ogrodu, o który staramy się nieustannie dbać. “Lokalizacja, obsługa, atmosfera. Same pozytywne strony. Po prostu rewelacja. Noc przebiegła spokojnie, przydzielony pokój był zadbany, nie sposób do czegokolwiek się przyczepić – Waldek, opinia na TripAdvisor”

huśtawki
plac zabaw
batut
domek dla dzieci
 
 

 

Po trzecie – plac zabaw

Wiemy, że podczas pobytu z dziećmi niezwykle istotne jest zagwarantowanie im nieustannej rozrywki i zabawy. Dlatego wybudowaliśmy mały plac zabaw oraz postawiliśmy trampolinę w ogrodzie. Do tego oferujemy maluchom zabawki oraz projekcje filmów animowanych. Nasz plac zabaw jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

 

 „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.” Operacja pn. „Organizacja placu zabaw dla dzieci w Jordanowie” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – mały projekt Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 

 

Doskonała kuchnia

Zapraszamy do naszej restauracji, w której oferujemy pyszne dania kuchni polskiej. Zestaw obiadowy już od 22 PLN. Restauracja jest czynna w okresie 01.09 - 30.04: pn-pt: 15-21, sob, ndz, święta: nieczynna, a w okresie 01.05 - 31.08: pn-pt: 15-21, sob, ndz: 12-18, święta: nieczynna.

 

Pokoje

W Zajeździe znajdują się wygodne pokoje z TV, bezpłatnym internetem, łazienkami z prysznicem. Wybrane pokoje posiadają taras z pięknym widokiem na Wisłę.

 

 

Wysokie standardy bezpieczeństwa

W naszym obiekcie wdrożyliśmy szereg działań, które mają zapobiec zachorowaniom wśród naszych Gości:

 

- w obiekcie pracują wyłącznie nasi pracownicy, którzy są zdrowi i nie mieli kontaktu z osobami zarażonymi, lub osobami w kwarantannie
- pracownicy używają środków ochrony osobistej takich jak maseczki oraz rękawiczki jednorazowe
- nasi Goście wchodzą do recepcji pojedynczo
- po lewej stronie od wejścia znajduje się dozownik z płynem dezynfekującym, którym należy zdezynfekować ręce
- klucze do pokoi są dezynfekowane
- klamki, włączniki, powierzchnie wspólne, typu barierki są dezynfekowane codziennie
- zachowujemy zalecane odległości od naszych Gości
- wszyscy Goście proszeni są o przebywanie w swoich pokojach, żeby zapobiec zbędnym kontaktom na holach hotelowych
- łazienki są dezynfekowane środkami na bazie chloru, tekstylia i bielizna pościelowa czyszczone są w wysokiej temperaturze-90stC

 

Dokładamy wszelkich starań aby pobyt w naszym obiekcie był bezpieczny. Prosimy również o przestrzeganie zaleceń dezynfekcji, zachowania stosownych odległości, noszenia maseczek w pomieszczeniach ogólnodostępnych oraz zalecanej higieny rąk przez naszych Gości. Tylko wspólne działania pomogą zapobiec zachorowaniom.

 

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA [PDF]

 

 

Jak rezerwować?

Aby zarezerwować nocleg lub uzyskać informacje na temat promocji wystarczy do nas zadzwonić – 24 277 55 98, kom. 502 207 097 – lub napisać na adres halinka@hotelik.com.pl. Zapraszamy!