Ten najważniejszy dzień...

Wesela

Zorganizuj swoje wesele w przepięknie zlokalizowanym Zajeździe Nad Wisłą. Nasz personel zrobi wszystko, aby Twoje przyjęcie było udane w każdym, najdrobniejszym szczególe. Zapraszamy zainteresowane Pary Młode do oglądania.

Najważniejsze informacje

Oferujemy salę weselną mogącą pomieścić do 200 osób, z przestronnym parkietem i sceną dla zespołu. Sala jest w pełni klimatyzowana, posiada osobne wyjście do ogrodu i na parking. Istnieje również możliwość parkingu dla autobusu.
Aby zapytać o salę i ofertę weselną wystarczy do nas zadzwonić – 24 277 55 98, kom. 502 207 097 – lub napisać na adres biuro@hotelik.com.pl. Zapraszamy!
Oferujemy również wygodne pokoje z TV i bezprzewodowym internetem. Wybrane pokoje posiadają również taras z przepięknym widokiem na Wisłę. Pokój dla Pary Młodej oferujemy w cenie.
- przesłanie zapytania w celu ustalenia warunków początkowych
- obejrzenie obiektu
- podpisanie umowy i wpłata zadatku
- spotkanie organizacyjne
- 12 dni przed terminem imprezy: Młodzi podają ostateczną liczbę Gości i wpłacają zaliczkę w wysokości 80% kosztów
- 1 dzień przed: ostatnie uzgodnienia
Udane wesele to ludzie: rodzina, przyjaciele, znajomi. To również odpowiednie miejsce, aranżacja, atmosfera i jedzenie. Tymi kwestiami zajmiemy się my.

Nasze menu

Pyszna polska kuchnia, którą Goście z pewnością zapamiętają.

Menu weselne dobierane jest indywidualnie. Staramy się wspierać Pary Młode naszym doświadczeniem, jednocześnie wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania – tak, aby przyjęcie weselne było wspominane jako udane i przemyślane w każdym szczególe.

zdjęcie zastępuje 1000 słów...
Nasza sala weselna
Nasza sala weselna foto 1
Nasza sala weselna foto 2
Nasza sala weselna foto 3

Chcesz otrzymać szczegółową ofertę? Skontaktuj się już dziś.